SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
399 000 €
(6 879 € / m²)
Prodaja
3
1
58 m²
Avenue du Général Georges Bouvet

spavaća soba3
stan58 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Located in the heart of Le Lavandou, in lively pedestrian streets, just a few steps from the harbor and beaches, discover this rare property with grea...

Električni
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Avenue du Général Georges Bouvet
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

MP Propriétés

Slični oglasi

Slično u inozemstvu