Popis ponuda
31
31
31
425 000 €
(11 486 € / m²)
Prodaja
2
1
37 m²
Promenade de la Reine Astrid
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
2
stan
37 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
MENTON GARAVAN – HAMBURY PALACE – ONE-BEDROOM APARTMENT WITH PARKING AND STORAGE ROOM
Located in the prestigious and sought-after Menton Garavan ar...
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
C - Ekonomično
Vrsta zgrade:
Ostalo
Vrsta grijanja:
Električni
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
397dana
Ažurirano:
78dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Promenade de la Reine Astrid
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.