Popis ponuda
16
16
16
299 000 €
(3 560 € / m²)
Prodaja
3
1
84 m²
Läntinen Rantakatu, Turku
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
3
stan
84 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Rarely available apartment block with sauna in the West Bank of Turku!
The heart of the home is a bright living room with a magnificent view directly...
Prikaži puni opis
Parametri
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Pogled
Zaseban wc
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
96dana
Ažurirano:
22dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Läntinen Rantakatu, Turku
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.