SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
74 000 €
(1 762 € / m²)
Prodaja
2
1
42 m²
Viirinkankaantie, Rovaniemi

spavaća soba2
stan42 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Please contact the sales representative for further details on this property.

Ostalo
Dob ponude: 56dana
Ažurirano: 55dana

Lokaliteti

Viirinkankaantie, Rovaniemi
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Pohjois-Suomen Habita Oy

Slični oglasi

Slično u inozemstvu