SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak; pogled, prirodna svjetlost, moderan stil, drveni pod
157 000 €
(2 415 € / m²)
Prodaja
3
1
65 m²
Kenttätie, Oulu

spavaća soba3
stan65 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Please contact the sales representative for further details on this property.

Ostalo
Dob ponude: 69dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Kenttätie, Oulu
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Pohjois-Suomen Habita Oy

Slični oglasi

Slično u inozemstvu