SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
129 000 €
(1 303 € / m²)
Prodaja
1
1
99 m²
Uudenkyläntie, Lahti

spavaća soba1
stan99 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

A unique and spectacular apartment that has just been sold in a charming village near Uusikylä station.

Ostalo
Dob ponude: 110dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Uudenkyläntie, Lahti
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ART-Tuote Oy

Slični oglasi

Slično u inozemstvu