SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
129 800 €
(1 754 € / m²)
Prodaja
3
1
74 m²
Rovastinkatu, Kuopio

spavaća soba3
stan74 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Bright and Spacious Three-Room Apartment in the Peaceful Niirala Area – Close to Services and Excellent Transport Links!

Ostalo
Dob ponude: 101dana
Ažurirano: 20dana

Lokaliteti

Rovastinkatu, Kuopio
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Pohjois-Suomen Habita Oy

Slični oglasi

Slično u inozemstvu