SUPA24
Dnevni boravak
Spavaća soba; drveni pod, prirodna svjetlost
Dječja soba; prirodna svjetlost, drveni pod
38 000 €
(494 € / m²)
Prodaja
3
1
77 m²
Utinkatu, Kouvola

spavaća soba3
stan77 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Please contact the sales representative for further details on this property.

Ostalo
Dob ponude: 82dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Utinkatu, Kouvola
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Kymen Habita Oy

Slični oglasi

Slično u inozemstvu