SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
214 000 €
(3 147 € / m²)
Prodaja
3
1
68 m²
Vähäntuvantie, Helsinki

spavaća soba3
stan68 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Please contact the sales representative for further details on this property.

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Vähäntuvantie, Helsinki
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Helsingin Habita Oy

Slični oglasi

Slično u inozemstvu