SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
121 654 €
(811 € / m²)
Prodaja
4
2+
150 m²
مارينا الغردقة

spavaća soba4
stan150 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Cala is designed for those who appreciate refined living with the sea always within reach. Choose from a wide range of units including studios, apartm...

Ostalo
Dob ponude: 14dana
Ažurirano: 14dana

Lokaliteti

مارينا الغردقة
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Homes Bay

Slični oglasi

Slično u inozemstvu