SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
98 691 €
(1 134 € / m²)
Prodaja
2
1
87 m²
مارينا الغردقة

spavaća soba2
stan87 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Cala is designed for those who appreciate refined living with the sea always within reach. Choose from a wide range of units including studios, apartm...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

مارينا الغردقة
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Homes Bay

Slični oglasi

Slično u inozemstvu