SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
142 228 €
(1 237 € / m²)
Prodaja
3
2+
115 m²
مارينا الغردقة

spavaća soba3
stan115 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

2-Bedroom Apartment in Cala Sahl Hasheesh – Red Sea Resort LivingLocated in Sahl Hasheesh, this 2-bedroom apartment in Cala offers a comfortable home ...

Ostalo
Dob ponude: 14dana
Ažurirano: 14dana

Lokaliteti

مارينا الغردقة
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Hurghadians Property development

Slični oglasi

Slično u inozemstvu