SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
111 938 €
(1 349 € / m²)
Prodaja
2
1
83 m²
الغردقة

spavaća soba2
stan83 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

1-Bedroom Apartment in Cala Sahl Hasheesh – Partial Sea ViewLocated in Sahl Hasheesh, this 1-bedroom apartment in Cala offers a comfortable layout wit...

Ostalo
Dob ponude: 10dana
Ažurirano: 10dana

Lokaliteti

الغردقة
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Hurghadians Property development

Slični oglasi

Slično u inozemstvu