SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
177 851 €
(903 € / m²)
Prodaja
1
2+
197 m²
Kafr

spavaća soba1
stan197 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

استلم وحدتك الان بمقدم 10% فقط والباقى اقساط متساوية حتى 10 سنوات بدون اقساط اخر كل سنةشقة فى العاصمة الادارية الجديدة استلام فورى فى منطقة R7  🏡 شقة...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Kafr
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

NEW GENERATION INVESTMENT

Slični oglasi

Slično u inozemstvu