Popis ponuda
22
22
22
86 604 €
(555 € / m²)
Prodaja
3
2+
156 m²
Kafr
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
3
stan
156 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
امتلك شقة في العاصمة الإدارية الجديدة بعائد يصل إلى 15% سنويًا🏡 شقة 3 غرف وصالة | 156 م²💰 السعر: 5,431,120 جنيه💵 (حوالي 101,635 دولار)📍 الموقعالع...
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
10dana
Ažurirano:
6dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Kafr
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.