SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
34 212 €
(552 € / m²)
Prodaja
1
1
62 m²
مبارك 6

spavaća soba1
stan62 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

The Airport Resort project by La Bella Star Real Estate DevelopmentLocation: Across from Hurghada AirportProject area: 2,800 m², plus 2,100 m² of land...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

مبارك 6
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IMS Egypt Property

Slični oglasi

Slično u inozemstvu