SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
81 053 €
(1 026 € / m²)
Prodaja
2
1
79 m²
طريق سهل حشيش

spavaća soba2
stan79 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

 Discover your perfect home by the Red Sea 🌊We are offering a beautiful **1-bedroom ground floor unit with private garden view (79.07 sqm)** in the m...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

طريق سهل حشيش
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Homes Bay

Slični oglasi

Slično u inozemstvu