SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
12 030 €
(191 € / m²)
Prodaja
1
1
63 m²
ميدان شيري

spavaća soba1
stan63 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

About the Project:Platinum Resort is a refined resort destination created for buyers looking for a premium property for sale in Hurghada with a comple...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

ميدان شيري
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Hurghada Homes

Slični oglasi

Slično u inozemstvu