SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
43 600 €
(855 € / m²)
Prodaja
1
1
51 m²
ميدان شيري

spavaća soba1
stan51 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

About the Project:Atlantis Resort is a modern residential and mixed-use project in the heart of Hurghada, designed for buyers seeking stylish apartmen...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

ميدان شيري
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Hurghada Homes

Slični oglasi

Slično u inozemstvu