SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
76 380 €
(1 193 € / m²)
Prodaja
2
1
64 m²
ميدان شيري

spavaća soba2
stan64 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

Holidays Park Resort is a stunning development set within 54,000 sqm of beautifully landscaped grounds. The resort features pools, a lagoon, spa, gym,...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

ميدان شيري
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Homes Bay

Slični oglasi

Slično u inozemstvu