SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
49 400 €
(867 € / m²)
Prodaja
1
1
57 m²
ميدان شيري

spavaća soba1
stan57 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

57 sqm Studio with Sea & Street View | Stone Heights – HurghadaReady to MoveThe studio features a modern design and luxury hotel-style finishing withi...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

ميدان شيري
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Hurghadians Property development

Slični oglasi

Slično u inozemstvu