SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
24 344 €
(738 € / m²)
Prodaja
1
1
33 m²
ميدان شيري

spavaća soba1
stan33 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

 🏡 Unit Type: Studio Apartment📐 Size: 33 sqm + 11 sqm Terrace📍 Status: Ready for Immediate Delivery💰 Price: €28,640🔥 Cash Only Offer💵 Cash Payme...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

ميدان شيري
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Hurghadians Property development

Slični oglasi

Slično u inozemstvu