SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
168 800 €
(1 197 € / m²)
Prodaja
4
2+
141 m²
شارع يوسف عفيفى

spavaća soba4
stan141 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

Discover upscale coastal living in this spacious 3-bedroom apartment featuring 2 full bathrooms with showers, an additional guest toilet, and a balcon...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

شارع يوسف عفيفى
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Homes Bay

Slični oglasi

Slično u inozemstvu