SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
56 007 €
(1 167 € / m²)
Prodaja
1
1
48 m²
شارع يوسف عفيفى

spavaća soba1
stan48 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

🌟 Grand Rock — the premier choice for investors and homeowners in the vibrant heart of Hurghada. Ideally positioned on the prestigious Mamsha promena...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

شارع يوسف عفيفى
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Homes Bay

Slični oglasi

Slično u inozemstvu