SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
26 229 €
(656 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
40 m²
شارع النصر

spavaća sobaatypical
stan40 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Studio – Unit 103Unit Details* Type: Studio* Floor: 1st Floor* Unit Number: 103* View: Pool View* Size: 40 m²---Price* Total Price: 1,600,000 EGPProje...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

شارع النصر
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ElBedihy & Co Real estate and Legal Services

Slični oglasi

Slično u inozemstvu