SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
47 386 €
(640 € / m²)
Prodaja
2
1
74 m²
ميدان شيري

spavaća soba2
stan74 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

One-Bedroom Apartment 74 sqm | Iconic Resort – El Hadaba, HurghadaOwn now a stylish 74 sqm apartment in Iconic Resort, located in the heart of El Hada...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

ميدان شيري
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Hurghadians Property development

Slični oglasi

Slično u inozemstvu