SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
83 790 €
(1 197 € / m²)
Prodaja
2
1
70 m²
Selena Bay road B

spavaća soba2
stan70 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

✨ hurghada heights – a smart investment with long-term valuein real estate…not every project can maintain and grow its value over timethe strongest op...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Selena Bay road B
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Hurghadians Property development

Slični oglasi

Slično u inozemstvu