SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
204 931 €
(1 767 € / m²)
Prodaja
2
1
116 m²
شارع الشيراتون

spavaća soba2
stan116 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Beautifully furnished 116 sq.m. apartment located on the first floor in the prestigious beachfront The View residence.The apartment features a well-de...

Namješteno
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

شارع الشيراتون
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

KIKO Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu