SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
78 818 €
(559 € / m²)
Prodaja
3
1
141 m²
شارع النصر

spavaća soba3
stan141 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Ground Floor – Side Pool ViewLayout: 2 BedroomsArea: 93 sqm + 48 sqm Private GardenTotal Price: 7,518,000 EGPPayment Plans:35% Down Payment – Installm...

Ostalo
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

شارع النصر
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Homes Bay

Slični oglasi

Slično u inozemstvu