SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
43 062 €
(783 € / m²)
Prodaja
1
1
55 m²
ميدان شيري

spavaća soba1
stan55 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

55 sqm Studio with Street View | Florenza Resort – Central HurghadaUnit Details:• Area: 55 sqm• Type: Studio• Floor: 1st Floor• View: Street View• Fin...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

ميدان شيري
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Hurghadians Property development

Slični oglasi

Slično u inozemstvu