SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
57 625 €
(887 € / m²)
Prodaja
2
2+
65 m²
طريق الغردقه الاسماعليه

spavaća soba2
stan65 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

This well-presented 65 m² apartment is located on the first floor of the Arabian Suites development in Hurghada and is offered for sale fully furnishe...

Namješteno
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

طريق الغردقه الاسماعليه
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Sun Homes Overseas

Slični oglasi

Slično u inozemstvu