SUPA24
210 107 €
(1 208 € / m²)
Prodaja
3
2+
174 m²
طريق سهل حشيش

spavaća soba3
stan174 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

Red Hills is an exclusive elevated residential retreat in the heart of Sahl Hasheesh, offering premium lifestyle living with sea view potential, excep...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

طريق سهل حشيش
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Sun Homes Overseas

Slični oglasi

Slično u inozemstvu