SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
41 120 €
(633 € / m²)
Prodaja
2
1
65 m²
منتجع رومانسيه

spavaća soba2
stan65 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Discover modern beachfront living at Ibiza Bay, a contemporary resort-style residential development in Al Ahyaa, ideally located between Hurghada and ...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

منتجع رومانسيه
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Homes Bay

Slični oglasi

Slično u inozemstvu