SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
65 504 €
(1 040 € / m²)
Prodaja
1
1
63 m²
ميدان شيري

spavaća soba1
stan63 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Long Beach Residence offers spacious 1‑Bedroom apartments designed for modern living and strong investment potential. Located in Magawish along Sahl H...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

ميدان شيري
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Homes Bay

Slični oglasi

Slično u inozemstvu