SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
32 459 €
(1 082 € / m²)
Prodaja
1
1
30 m²
شارع النصر

spavaća soba1
stan30 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Studio – Unit GA8Unit Details* Type: Studio* Floor: Ground Floor* Unit Number: GA8* View: Pool View* Size: 30 m²---PriceA new concept combining modern...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

شارع النصر
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ElBedihy & Co Real estate and Legal Services

Slični oglasi

Slično u inozemstvu