SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
37 327 €
(811 € / m²)
Prodaja
1
1
46 m²
شارع الشيراتون

spavaća soba1
stan46 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Studio Details* Type: Studio* Size: 46 sqm---Pricing & Payment Plan* 20% Down Payment* Installments up to 4 Years* Cash Price: EGP= 29,852 Euro---Proj...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

شارع الشيراتون
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ElBedihy & Co Real estate and Legal Services

Slični oglasi

Slično u inozemstvu