SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
98 597 €
(1 060 € / m²)
Prodaja
3
1
93 m²
شارع النصر

spavaća soba3
stan93 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Holidays Park Resort – Hurghada A spacious 2‑bedroom apartment with side pool view and a private garden, located in the first fully integrated residen...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

شارع النصر
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Homes Bay

Slični oglasi

Slično u inozemstvu