SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
11 520 €
(360 € / m²)
Prodaja
1
1
32 m²
ميدان شيري

spavaća soba1
stan32 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Hurghada Heights- Mamsha (Promenade) Hurghada Heights offers modern living with resort-style vibes on the Hurghada Promenade (Mamsha), one of the most...

Ostalo
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

ميدان شيري
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Hurghadians Property development

Slični oglasi

Slično u inozemstvu