SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
52 556 €
(701 € / m²)
Prodaja
2
1
75 m²
شارع الشيراتون

spavaća soba2
stan75 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

A rare opportunity to own a unit in a fully serviced resort project in central Hurghada.🏡 One Bedroom | 75 sqm | 3rd Floor💰 Price: 3,947,501 EGP (≈ ...

Ostalo
Dob ponude: 8dana
Ažurirano: 8dana

Lokaliteti

شارع الشيراتون
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Homes Bay

Slični oglasi

Slično u inozemstvu