SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
62 081 €
(806 € / m²)
Prodaja
2
1
77 m²
ميدان شيري

spavaća soba2
stan77 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Discover a new level of coastal living inspired by the elegance of La Gouna, now available in Al-Ahyaa, Hurghada. This exceptional project combines mo...

Ostalo
Dob ponude: 8dana
Ažurirano: 8dana

Lokaliteti

ميدان شيري
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Hurghadians Property development

Slični oglasi

Slično u inozemstvu