SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
33 960 €
(453 € / m²)
Prodaja
2
1
75 m²
ميدان شيري

spavaća soba2
stan75 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

About the Project:Scandic Resort Hurghada is a premium hotel and investment development located directly on the beach in the heart of Hurghada — just ...

Ostalo
Dob ponude: 6dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

ميدان شيري
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Hurghada Homes

Slični oglasi

Slično u inozemstvu