SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
88 664 €
(869 € / m²)
Prodaja
3
1
102 m²
شارع البحر

spavaća soba3
stan102 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Unit S211 – Spacious 2 Bedroom Pool View at Florenza KhamsinExperience relaxed Red Sea living with Unit S211, a well-sized 2-bedroom apartment located...

Ostalo
Dob ponude: 6dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

شارع البحر
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Hurghadians Property development

Slični oglasi

Slično u inozemstvu