SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
57 085 €
(741 € / m²)
Prodaja
2
1
77 m²
طريق الغردقه الاسماعليه

spavaća soba2
stan77 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Unit A-201 – Elegant Pool View Living at La Gouna ResortExperience relaxed Red Sea living with Unit A-201, a stylish 1-bedroom apartment located on th...

Ostalo
Dob ponude: 10dana
Ažurirano: 10dana

Lokaliteti

طريق الغردقه الاسماعليه
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Hurghadians Property development

Slični oglasi

Slično u inozemstvu