Popis ponuda
16
16
16
69 900 €
(659 € / m²)
Prodaja
2
1
106 m²
طريق الغردقه الاسماعليه
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
2
stan
106 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
🏡 Property Details:• Spacious 1-bedroom apartment (71 m²)• Terrace: 7 m² 🌅• Modern layout designed for comfort & privacy💰 Pricing:• Total price: ap...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
lift
Garaža
Bazen
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Pogled
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
14dana
Ažurirano:
2dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
طريق الغردقه الاسماعليه
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.