SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
42 218 €
(938 € / m²)
Prodaja
1
1
45 m²
طريق الغردقه الاسماعليه

spavaća soba1
stan45 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Sea View Studio in La Gouna Resort – Al Ahyaa, HurghadaLocated in the Al Ahyaa area of Hurghada, this sea view studio in La Gouna Resort offers a comp...

Ostalo
Dob ponude: 14dana
Ažurirano: 14dana

Lokaliteti

طريق الغردقه الاسماعليه
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Hurghadians Property development

Slični oglasi

Slično u inozemstvu