SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
48 480 €
(724 € / m²)
Prodaja
2
1
67 m²
شارع اللواء مؤمن البنان

spavaća soba2
stan67 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Ibiza Residence – Modern Comfort Meets Seaside Tranquility  Nestled in Al Ahyaa, right next to Casablanca and Fiesta, this exclusive resort community ...

Ostalo
Dob ponude: 15dana
Ažurirano: 15dana

Lokaliteti

شارع اللواء مؤمن البنان
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Homes Bay

Slični oglasi

Slično u inozemstvu