SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
66 557 €
(1 148 € / m²)
Prodaja
2
1
58 m²
Selena Bay road B

spavaća soba2
stan58 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Hayat Beach Resort – Complete Coastal Living Starts Here 🌊Not every beachfront project truly combines prime location, smart design, and full amenitie...

Ostalo
Dob ponude: 16dana
Ažurirano: 16dana

Lokaliteti

Selena Bay road B
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Hurghadians Property development

Slični oglasi

Slično u inozemstvu