Popis ponuda
8
8
8
43 383 €
(700 € / m²)
Prodaja
1
1
62 m²
طريق القصير مرسى علم
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
1
stan
62 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Limited Time Offer Price:• Cash Price: €43,000 / £37,800• Maintenance Fee: 10%Unique 1-Bedroom Apartment with Floor-to-Ceiling Glass & Sea Views at Aq...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
95dana
Ažurirano:
35dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
طريق القصير مرسى علم
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.