SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
94 099 €
(1 255 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
75 m²
Sosúa

spavaća sobaatypical
stan75 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

 Sosua Tropicana Residential Apartment is a charming, well‑laid‑out garden‑level unit in Residential Tropicana Sur. Perfect for buyers who want comfor...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

Otvoreni dnevni boravakPrirodno svjetloNamještenoKatSigurnost

Namješteno
Dob ponude: 6dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

Sosúa
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

The Realty Group Dominican Republic

Slični oglasi

Slično u inozemstvu