SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
335 537 €
(83 884 € / m²)
Prodaja
2
2+
4 m²
Las Terrenas - El Limón, Las Terrenas

spavaća soba2
stan4 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Descubre este hermoso apartamento de 2 habitaciones en el exclusivo proyecto Balcones, ideal para vivir o invertir en una de las zonas mas atractivas...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Las Terrenas - El Limón, Las Terrenas
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

FEDE™ REAL ESTATE

Slični oglasi

Slično u inozemstvu